Nallebjörn vit plysch

Nallebjörn vit plysch
Nallebjörn vit plysch
Nallebjörn vit plysch
Nallebjörn vit plysch
Nallebjörn vit plysch
Nallebjörn vit plysch
Nallebjörn vit plysch
Nallebjörn vit plysch

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NALLEBJÖRN, 1900-talets första hälft, rörliga ramar, stor puckel, ögon i glas, stoppad vit plysch, längd ca 101 cm

Ett öra lite löst det andra sytt, smärre slitage på en fot

248009

2014-05-20