Takampel Karl Johan-stil

Takampel Karl Johan-stil
Takampel Karl Johan-stil
Takampel Karl Johan-stil
Takampel Karl Johan-stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TAKAMPEL, 1800-talets andra hälft, Karl Johan-stil, för tre ljus, patinerad metall, förgyllda detaljer, höjd 75 cm

248016

2014-05-22