Spegel 1800-tal
Valmis
2014-05-20
248021
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
SPEGEL, 1800-talets första hälft, träskuret krön, fasettslipat glas, höjd 203x84 cm
Skador, ombronserad, lagningar