Matta Sverige 1920-30-tal flossa

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

MATTA, 1920-30-tal, Sverige, flossateknik, ca 327x181 cm

Slitage, smärre skador

248040

2014-05-30