Vjeteslav Kluchnikov oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (Ryssland, född 1956): Utsikt mon Skeppsholmsbron med Waxholmsbåtar, signerad och daterad V Kliuchnikov 14, olja på duk, 55x80 cm, oramad

248065

2014-05-20