Vjeteslav Kluchnikov oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (Ryssland, född 1956): Pioner, signerad och daterad V. Kliuchnikov 14, olja på duk, 55x65 cm, oramad

248068

2014-05-20