Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HERRBYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnöt och valnötsrot, förgyllda beslag, höjd 144, 76x56 cm
Nyckel saknas, ytskador
248073
2014-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här