Herrbyrå nyrenässans

Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans
Herrbyrå nyrenässans

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERRBYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnöt och valnötsrot, förgyllda beslag, höjd 144, 76x56 cm

Nyckel saknas, ytskador

248073

2014-05-21