Edvard Forsström akvarell

Edvard Forsström akvarell
Edvard Forsström akvarell
Edvard Forsström akvarell
Edvard Forsström akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FORSSTRÖM, Edvard August (1854-1934): Västervik i vinterskrud, signerad och daterad E Forsström Västervik 1918, akvarell, ca 25,5x35,5 cm

Kuntoraportti

248075

Päivämäärä:

2014-05-20