Edvard Forsström akvarell
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FORSSTRÖM, Edvard August (1854-1934): Västervik i vinterskrud, signerad och daterad E Forsström Västervik 1918, akvarell, ca 25,5x35,5 cm
Kuntoraportti
248075
Päivämäärä:
2014-05-20