Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, 2-delat, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, furu, svärtade lister, dekor av blommor, höjd 236, 94x47 cm
Skador, lagningar
248076
2014-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här