Frans Berg oljemålning

Frans Berg oljemålning
Frans Berg oljemålning
Frans Berg oljemålning
Frans Berg oljemålning
Frans Berg oljemålning
Frans Berg oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERG, Frans (1892-1949): Scen från Cagnes, signerad och daterad Frans Berg 1925, olja på duk, 58x71 cm

248084

2014-05-20