Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
URNOR med lock 1+1 par, 1900-tal, fajans, Delftkopior, dekor i blåvitt, höjd 45 resp 34 cm
En urna med skadat lock, glasyrbortfall samt smärre krackelyr
248094
2014-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här