Urnor i fajans

Urnor i fajans
Urnor i fajans
Urnor i fajans
Urnor i fajans
Urnor i fajans
Urnor i fajans
Urnor i fajans
Urnor i fajans
Urnor i fajans
Urnor i fajans
Urnor i fajans
Urnor i fajans

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNOR med lock 1+1 par, 1900-tal, fajans, Delftkopior, dekor i blåvitt, höjd 45 resp 34 cm

En urna med skadat lock, glasyrbortfall samt smärre krackelyr

248094

2014-05-21