Matservis Willow
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSERVIS, 60 dlr, "Willow", Gustavsberg, bestående av: 9 mattallrikar, 2 bordstallrikar, 15 assietter, 10 sopptallrikar, 5 djupa desserttallrikar, 8 skålar, 6 uppläggningsfat, karott, såssnipa, terrin med lock, 2 skålfat
Några delar är Rörstrand, enstaka nagg och krackelyr
248102
2014-05-21