Matservis Willow

Matservis Willow
Matservis Willow
Matservis Willow
Matservis Willow
Matservis Willow
Matservis Willow

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSERVIS, 60 dlr, "Willow", Gustavsberg, bestående av: 9 mattallrikar, 2 bordstallrikar, 15 assietter, 10 sopptallrikar, 5 djupa desserttallrikar, 8 skålar, 6 uppläggningsfat, karott, såssnipa, terrin med lock, 2 skålfat

Några delar är Rörstrand, enstaka nagg och krackelyr

248102

2014-05-21