Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MINIATYRMÅLERI, 1800-tal, sannolikt Frankrike, porträtt av dam, olja på ben, otydligt signerad, ram i brons, dekor av fleur-de-lis, ca 6,5x5 cm
248113
2014-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här