Punschkoppar 12 st silver
2014-05-21
248114
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PUNSCHKOPPAR, 12 st, sterlingsilver, 1900-tal, invändigt förgyllda, höjd inklusive hänkel ca 5,5 cm, vikt ca 338 g