Karmstolar Karl Johan-stil
2014-05-21
248127
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, björk, sitthöjd 52 cm
Bruksslitage