Karmstolar Karl Johan-stil

Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, björk, sitthöjd 52 cm

Bruksslitage

248127

2014-05-21