Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, björk, sitthöjd 52 cm
Bruksslitage
248127
2014-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här