Salongsbord och stolar i Karl Johan-stil
2014-05-21
248128
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALONGSBORD, 4 STOLAR, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, bordet i björk/masurbjörkfanér, bordets höjd 76, 120x72 cm
Bordet med ytskador, slitage