Skrivbord England 1800-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD, s.k. partnerdesk, 1800-tal, England, fanér i mahogny, sarg och hurtsar med lådor, skiva med skrivyta med skinn, höjd ca 78, 150x90 cm, nycklar medföljer
Slitage, nycklar senare
248134
2014-05-21