Bordslampa keramik

Bordslampa keramik
Bordslampa keramik
Bordslampa keramik
Bordslampa keramik
Bordslampa keramik
Bordslampa keramik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, vitglaserad keramik, höjd 90 cm

Lagningar, skador, ring till hållare saknas

248141

2014-05-21