Vas Vicke Lindstrand

Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, lergods, Vicke Lindstrand, Upsala Ekeby, vit glasyr, i form av blomknopp, signerad VL, höjd 30 cm

Smärre glasyrbortfall invändigt, bruksslitage

248185

2014-05-21