Saturnus taklampa

Saturnus taklampa
Saturnus taklampa
Saturnus taklampa
Saturnus taklampa

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, Saturnus, 1900-talets andra hälft, på kromad stång, höjd 60, diameter 55 cm

Smärre slitage

248194

2014-05-21