Jakob Grimelius oljemålningar tema

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRIMELIUS, Jakob (samtida): (2) Silhuett samt Utan titel, signerade och daterade a tergo -99, olja på pannå samt duk, 20x20 resp 13x16 cm

248196

2014-05-23