Stefan Karlsson oljemålning tema

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARLSSON, Stefan (född 1956): Nr 7, Röd cirkel, signerad och daterad på spännramen Stefan Karlsson 1992, olja på duk, 38x24 cm

248202

2014-05-23