Väggarmatur i mässing

Väggarmatur i mässing
Väggarmatur i mässing
Väggarmatur i mässing
Väggarmatur i mässing
Väggarmatur i mässing
Väggarmatur i mässing

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLAMPETTER / PIANOLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, painerad mässing, dekor av blomster, längd 36 cm

Slitage, den ena har liten spricka, är böjd i den väggfasta delen samt har hål i ljusmanschett och ljushållare

248220

2014-05-21