Clay Ketter tema

Clay Ketter tema
Clay Ketter tema

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KETTER, Clay (född 1961):"Billy speaks", monogramsignerad och daterad CK 98, inkjet och text i blyerts på papper, 29,5x21 cm

248221

2014-05-23