Elisabeth Ohlson Wallin fotografi tema

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OHLSON WALLIN, Elisabeth (född 1961): Studion, ur serien "Könskrigare", signerad och numrerad 15/150, fotografi, 47x37 cm

Ej examinerad ur ram

248228

2014-05-23