Fat Stig Lindberg Grazia
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, keramik, Stig Lindberg, Gustavsberg, "Grazia", dekor i silver med motiv av kvinna med slöja och hästhuvud, signerad Stig L, med gåvoinskription daterad 1952, modellnummer 224, diameter 34,5 cm
248230
2014-05-23