Olle Borg akvarell tema

Olle Borg akvarell tema
Olle Borg akvarell tema

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORG, Olle (född 1960): "Umbra Solis Coniunctio", signerad och daterad Olle Borg -03 verso, akvarell på papper, 20x20 cm
PROVENIENS: The Life Gallery

248235

2014-05-23