Akvarellteckning Sven X:et Erixson
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Landskap, dubbelsidigt motiv, signerad och daterad Sven Erixson -65, akvarell, 24,5x34 cm, oramad
Dedikation " TILL KARL HÅKANSSON", hål i pappret, tejprester på baksidan
248236
2014-05-21