Akvarellteckning Sven X:et Erixson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Landskap, dubbelsidigt motiv, signerad och daterad Sven Erixson -65, akvarell, 24,5x34 cm, oramad

Dedikation " TILL KARL HÅKANSSON", hål i pappret, tejprester på baksidan

248236

2014-05-21