Kjell Andersson serigrafimapp i färg
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDERSSON, Kjell (född 1937): "Stomps", mapp bestående av 5 serigrafier i färg, utförda i samarbete med Ingvar Landberg, Stockholm 1989, signerade Kjell Andersson och numrerade 26/100, 29,5x21 cm
248244
2014-05-21