Bord Josef Frank

Bord Josef Frank
Bord Josef Frank
Bord Josef Frank
Bord Josef Frank
Bord Josef Frank
Bord Josef Frank

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFBORD, Josef Frank för Svenskt Tenn, modell 1020, mahogny, ljus intarsialinje längs skivans kant, tredelad fot, höjd 58, diameter 85 cm
PROEVNIENS: Utrikesdepartementet (brickmärkt UD R14054)

Smärre repor, jack i skivan, bruksslitage

248251

2014-05-21