Bord Josef Frank
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SOFFBORD, Josef Frank för Svenskt Tenn, modell 1020, mahogny, ljus intarsialinje längs skivans kant, tredelad fot, höjd 58, diameter 85 cm
PROEVNIENS: Utrikesdepartementet (brickmärkt UD R14054)
Kuntoraportti
Smärre repor, jack i skivan, bruksslitage
248251
Päivämäärä:
2014-05-21