Håkan Rehnberg blandteknik
Valmis
2014-05-21
248255
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
REHNBERG, Håkan (född 1953): Komposition, signerad och daterad 1990, blandteknik på papper, 42x30 cm