Sven X:et Erixson oljemålning

Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

ERIXSON, Sven (1899-1970): Norrländskt landskap, signerad, olja på pannå, 35x77 cm

248258

2014-05-21