Adam H oljemålning tema

Adam H oljemålning tema
Adam H oljemålning tema
Adam H oljemålning tema
Adam H oljemålning tema

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ADAM H (Hawrylkiewicz) (född 1938): Utan titel, signerad och daterad a tergo på spännramen Adam H Stockholm, olja på duk, 60x60 cm
Konstnären är född i Vilnius, Litauen, sedan 1970 bosatt och verksam i Sverige

Färgbortfall, repor

248259

2014-05-23