Adam H oljemålning tema
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ADAM H (Hawrylkiewicz) (född 1938): Utan titel, signerad och daterad a tergo på spännramen Adam H Stockholm, olja på duk, 60x60 cm
Konstnären är född i Vilnius, Litauen, sedan 1970 bosatt och verksam i Sverige
Färgbortfall, repor
248259
2014-05-23