Kjartan Slettemark tema

Kjartan Slettemark tema
Kjartan Slettemark tema
Kjartan Slettemark tema
Kjartan Slettemark tema
Kjartan Slettemark tema
Kjartan Slettemark tema

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2009): "Original, kanske, trädgård", signerad och daterad Kjartan, blandteknik på papper (träsnitt och akvarell), 35x50 cm

Bristningar

248260

2014-05-23