Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
SLETTEMARK, Kjartan (1932-2009): "Original, kanske, trädgård", signerad och daterad Kjartan, blandteknik på papper (träsnitt och akvarell), 35x50 cm
Bristningar
248260
2014-05-23