Arvid Johansson oljemålning

Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHANSSON, Arvid (1852-1923): Stockholms inlopp med utsikt över Kungliga Slottet och Skeppsbron, otydligt signerad och daterad, olja på duk, 65x150 cm

Fläckar

248266

2014-05-21