Björn Stampe collage tema

Björn Stampe collage tema
Björn Stampe collage tema

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STAMPE, Björn (född 1964): Utan titel, monogramsignerad och daterad BS 1999, blandteknik/collage, 16,5x16,5 cm

248271

2014-05-23