Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
ÖSTERLIND, Allan (1855-1938): Figurscen, signerad Österlind, akvarell, 24,5x17,5 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
248278
2014-05-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner