Allan Österlind akvarell

Allan Österlind akvarell
Allan Österlind akvarell
Allan Österlind akvarell
Allan Österlind akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

ÖSTERLIND, Allan (1855-1938): Figurscen, signerad Österlind, akvarell, 24,5x17,5 cm, oramad

Zustandsbeschreibung

248278

2014-05-21