Certina armbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DAMARMBANDSUR, 18 k guld, Certina, quartz, datum,1980-tal, plexiglas, boett nr: 111.9199.68, diameter ca 22 mm, länk i 18 k guld, totalvikt ca 28 g
Baksidan med inskription, ej funktionstestad, slitage
248284
2014-05-21