Certina armbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DAMARMBANDSUR, 18 k guld, Certina, quartz, datum,1980-tal, plexiglas, boett nr: 111.9199.68, diameter ca 22 mm, länk i 18 k guld, totalvikt ca 28 g

Baksidan med inskription, ej funktionstestad, slitage

248284

2014-05-21