Nils Wedel akvatint

Nils Wedel akvatint
Nils Wedel akvatint
Nils Wedel akvatint
Nils Wedel akvatint

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WEDEL, Nils (1897-1967): "Odjur", signerad, akvatint, signerad och daterad Nils Wedel 1939, 24,5x31,5 cm

248299

2014-05-21