Lage Lindell litografi

Lage Lindell litografi
Lage Lindell litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDELL, Lage (1920-1980): Figurkomposition, färgserigrafi, signerad och numrerad Lage Lindell 14/96, ca 76x105 cm

248319

2014-05-21