Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NILSON, Kristoffer (född 1969): Utan titel, signerad och daterad a tergo 1997, blandteknik/plast, 52x59 cm
Smärre märke
248324
2014-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här