Gunnar Olsson oljemålning tema

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLSSON, Gunnar (född 1941): "Frögömme", monogramsignerad GO, olja på duk, 33x24 cm

248330

2014-05-24