Mell Gran oljemålning tema

Mell Gran oljemålning tema
Mell Gran oljemålning tema
Mell Gran oljemålning tema
Mell Gran oljemålning tema

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRAN, Mell (samtida): "Bunden", monogramsignerad MG, olja på duk uppfodrad på pannå, 29x39 cm

248336

2014-05-24