Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GOLVUR, 1700-tal, urtavlan märkt Michael Åsberg Stockholm, höjd 244 cm, pendel 2 lod samt nyckel finns
Ytskador och sprickor
248337
2014-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här