Norling Strandqvist tavlor tema

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAVLOR, 2 delar, NORLING Katarina (född 1963): "Byggnad", monogramsignerad KN, blandteknik, ca 21c16 cm, rammått ca 50x41 cm samt STRANDQVIST, Kjell, (född 1944): Komposition, signerad och daterad Kjell Strandqvist -00, etsning, 22x16 cm

248348

2014-05-24