Norling Strandqvist tavlor tema
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TAVLOR, 2 delar, NORLING Katarina (född 1963): "Byggnad", monogramsignerad KN, blandteknik, ca 21c16 cm, rammått ca 50x41 cm samt STRANDQVIST, Kjell, (född 1944): Komposition, signerad och daterad Kjell Strandqvist -00, etsning, 22x16 cm
248348
2014-05-24