Per Kirkeby färglitografi

Per Kirkeby färglitografi
Per Kirkeby färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KIRKEBY, Per (Danmark, född 1938): Eurasphalt, monogramsignerad och daterad -83, färglitografi, 76x55 cm, oramad

Hanteringsveck, oramad

248372

2014-05-21